TŘINEC - Rostislav Marosz se příkladně stará o dcerku Melissu, která se mu a jeho přítelkyni Jiřince narodila v průběhu olympijských her. Odchovanec třineckého hokejového klubu se zapojuje do všech aktivit včetně přebalování a cítí, jak ho nová životní situace mění.  ...celý článek
28.02.2018 09:52:55
ČESKÝ TĚŠÍN - Druha etapa náročné rekonstrukce kanalizace pod ulicí Jablunkovská začala. Některá omezení tak řidiči už pociťují, další budou následovat. Současně bude od dubna kraj opravovat dvě významné silnice a mosty na nich.  ...celý článek
27.02.2018 16:29:09
BÍLÁ - Na obnovu gutského kostela už těží dřevo. V areálu Biskupských lesů jen několik set metrů od hranic se Slovenskem započala těžba dřeva na obnovu kostela v Gutech, který loni v srpnu zapálili tři žháři. Z pečlivě vybíraných smrků pak dělníci v Hošťálkové na Vsetínsku vyrobí šindele, které se dostanou na nový kostel.  ...celý článek
Kultura
22.02.2018 13:16:52
TŘINEC - Jména hlavních krasobruslařů, kteří v připravovaném muzikálu Sněhurka na ledě roztančí ledové plochy českých hal, jsou již známa. Nyní produkce odtajnila také jména hvězd, které pohádkovým bytostem propůjčí své hlasy. ...celý článek
Právník radí
22.02.2018 15:34:59
Na ne příliš známý institut předsmluvní odpovědnosti je potřeba při uzavírání smluv rovněž pamatovat. Tento institut byl nově zakomponován do občanského zákoníku, když v minulosti byl řešen pouze v rámci soudní praxe. ...celý článek
Anketa
Zpravodajství TŽ-MS
15.02.2018 10:32:18
Třinecký výrobce oceli kupuje českou společnost Brück AM Zámrsk v Pardubickém kraji. Firma vyrábí různé komponenty, především pak pro sektor větrné energetiky, v podobě ložiskových kroužků. Třinecké železárny jsou zde dlouholetým dodavatelem oceli a hodlají firmu dál rozvíjet. ...celý článek
Inzerce
Masáže

Oceláři v pozměněné sestavě vyhráli v Litvínově

Oceláři porazili Litvínov i podruhé v sezoně. Foto: Petr Rubal
06.11.2017 00:03:54

HOKEJ Třinecký trenér Václav Varaďa zamíchal před utkáním v Litvínově se složením všech čtyř útoků a vyplatilo se. Oceláři zvítězili 3:2, rozdílový gól si připsal Aron Chmielewski, který nastupoval v první řadě.

Obránci Lukáš Krajíček a Tomáš Linhart vstřelili zbývající dvě branky Třince, po kterých tým vedl 2:0. Polský reprezentační po snížení domácích upravil skóre zápasu ve 49. minutě na 3:1.

"Jsme velice rádi za výsledek, vyhráli jsme na ledě, ze kterého se body moc nevozí," těšilo Varaďu. "Od první třetiny jsme se lépe pohybovali, hráli jsme dobře z obrany a měli jsme spoustu šancí. Nakopla nás první branka, naopak domácí trošku utlumila. Ve druhé třetině se domácí vrátili do hry při přesilových hrách. Mrzí nás gól na 2:3, ale závěr kluci odbojovali a odmakali. Chtěl bych jim poděkovat za nasazení a chuť zvítězit," dodal.

Další utkání sehrají třinečtí hokejisté v úterý. Ve Werk Areně se utkají od 18.00 v odvetě se švédským Malmö o postup do čtvrtfinále Ligy mistrů.

Litvínov - Třinec 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 34. V. Hübl (Kubát, Ihnacak), 58. Gerhát (Trávníček, Gula) - 9. Krajíček (Martin Růžička, Mikulík), 30. Linhart (Jank, Cienciala), 49. Chmielewski (Martin Růžička, Krajíček). Rozhodčí: Úlehla, Šír - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 4468.
Třinec: Hrubec - Krajíček, M. Doudera, Adámek, Musil, Jank, Linhart - Růžička, M. Kovarčík, Chwielewski - Irgl, Marcinko, Mikulík - Dravecký, Polanský, Adamský - Cienciala, Rákos, Svačina. Trenéři: Varaďa a Zadina.